Wesele to przede wszystkim muzyka - jak wybrać DJa ? - miketally.pl

Wesele to przede wszystkim muzyka - jak wybrać DJa ?

Wesele jest zwieńczeniem ślubu. Dobra zabawa jest podstawą udanego wieczoru, dlatego przygotowania do imprezy nie rzadko powodują wiele nerwów i stresu. Zaproszeni goście różnią się od siebie, czy to w kwestii preferowanych dań bądź w kwestii muzyki. Aby każdy zapamiętał pozytywnie wesele i świetnie się bawił, bardzo ważna jest profesjonalna obsługa, która ma doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez.


Muzyka na weselu


Jest to z całą pewnością jeden z ważniejszych elementów wpływających na odbiór całej imprezy. Przy kiepskim wodzireju, który nie potrafi rozbudzić gości i zachęcić ich do zabawy, bardzo trudno będzie wywrzeć dobre wrażenie. Jednakże dobry wodzirej to nie wszystko - dj na wesele zielona góra jest równie ważny, gdyż to on musi dopasować muzykę do gości. Wybierając dja, należy upewnić się czy nie korzysta z jednej listy którą puści, nie zależnie od tego jakie będą oczekiwania. Prośby o zagranie konkretnego kawałka powinny być spełniane, gdyż muzyka często ma charakter sentymentalny i kojarzy się z dobrymi wspomnieniami. Nie bez powodu na Polskich weselach wciąż króluje disco polo, oraz piosenki w ojczystym języku. Można się świetnie przy nich bawić - śpiewając i tańcząc. Dobry dj na wesele zielona góra jest zarówno psychologiem, gdyż to on musi wyczuć, kiedy goście potrzebują dodatkowej energii, a kiedy chcą zwolnić tempo i odpocząć. Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne - i jeżeli dj na wesele zielona góra przypadnie nam do gustu i mamy dobre odczucia co do niego, nie powinniśmy się wahać. Intuicja jednych zawodzi, innych nie - dlatego zawsze należy ustalić z djem nasze preferencje co do wesela. Im więcej ustalimy przed imprezą, tym mniej rozczarowań i kłopotów będzie w trakcie trwania tego najważniejszego dnia. A wiadomo że nikt nie przepada za kłóceniem się, kiedy wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik.


Wszystkie wskazówki są uniwersalne i tyczą się nie tylko odpowiedniego dja ale i kateringu, kelnerów czy wodzireja. Pracując z ludźmi, kultura osobista powinna być zawsze na pierwszym miejscu. Kłótnie i nieporozumienia są wtedy zbędne.

Słowa kluczowe:dj na wesele zielona góra,